Soft Skills Anita Przybył

Anita Przybył

2 minuty czytania

Rozmowa z Magdaleną Mickiewicz, HR Managerem w VALEO

“Ja zawsze się postrzegałam, jako szyję głowy. Moją rolą jest zrobienie takiego HRu, żeby mój szef fajnie prowadził organizację, zgodnie z zasadami prawnymi w kontekście danego kraju, żeby to była dobra, sprawnie działająca organizacja. Ja jestem jego wsparciem, ale też nim kieruję.”

Magdalena Mickiewicz, HR Manager w Valeo, ma kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu, zarówno w organizacji start-upów, jak i w rozwoju i transformacji dużych organizacji z branży IT i produkcyjnej. Zarządzała zespołami od kilku do kilkunastu osób. Aktualnie jest Polką w Kanadzie.

HR Manager to nie tylko lider dla swojego zespołu, ale też partner biznesowy dla innych działów organizacji, to ktoś, kto ma duży wpływ na wiele ważnych dla ludzi procesów w firmie i nierzadko stoi między oczekiwaniami zarządu a potrzebami pracowników organizacji. W tym odcinku chciałam poruszyć temat tworzenia nowoczesnego HRu w dużej firmie z branży produkcyjnej. Jaki jest przepis na dobrego HR Managera? Jak godzić interesy pracowników z oczekiwaniami zarządu? Jaki jest sposób na bycie lojalnym i uczciwym zarówno wobec swojego zespołu, jak i kierownictwa firmy? Jak przekonywać „górę” do naszych pomysłów i zmian? Jak dbać o rozwój ludzi w wielkiej organizacji? Czy ścieżki kariery w tradycyjnym wydaniu to dobry pomysł? W jakim kierunku będzie ewoluowała rola HR w organizacji?

Podcast do posłuchania:

[Spreaker] [Spotify] [Apple Podcasts] [Castbox] [Google Podcasty] [YouTube]

    • None
    • None

Ostatnie posty