Soft Skills Anita Przybył

Anita Przybył

LIDEREM BYĆ to rozmowy z tymi, którzy zarządzają zespołami, towarzyszą zespołom, wspierają je w osiąganiu celów, kształtując środowisko, w którym ludzie chcą pracować. To rozmowy z tymi, którzy robią to od lat z dobrym skutkiem. Interesuje mnie ich historia, droga, którą przeszli, by być tu, gdzie są. Pytam, jakie mają przekonania na temat ludzi, jakie ich cechy szczególnie ich wspierają w tej roli, a nad czym wciąż pracują, by być lepszymi liderami, jakie błędy popełnili i czego ich to nauczyło.

Rozmawiamy o tym, jak definiują swoją rolę, jakie mają podejście do zarządzania, w jaki sposób budują środowisko, w którym ludzie są zmotywowani, jak radzą sobie w sytuacjach trudnych. Co takiego robią, na czym się skupiają i w jakie modele zarządzania wierzą, że udaje im się odnosić sukcesy. Czasem to droga do turkusu, transparentność, samoorganizacja, zaufanie, koncentracja na relacjach, czasem budowanie zespołu na podstawie wartości, lean czy jasno definiowane cele… Posłuchajcie! Uczmy się od najlepszych!

Do obejrzenia na moim kanale YouTube.

1 minuta czytania

“Leadership zaczyna się tam, gdzie kończy się JA.” Paweł ma ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania do aplikacji komercyjnych i ponad 10 lat na stanowiskach kierowniczych, w tym stanowiska dyrektora i dyrektora generalnego centrów oprogramowania IBM i Motorola, Paweł budował IBM oraz rozwijał i dokonywał transformacji Motoroli w Polsce. Specjalizuje się w zarządzaniu dużymi, globalnymi organizacjami, budowaniu organizacji IT, transformacji organizacyjnej oraz…

2 minuty czytania

“Jestem liderem, bo kocham «odważać» ludzi do tego, co robią, do nowych wyzwań.” Monika to Liderka-Pasjonatka z kilkunastoletnim doświadczeniem, coach i mentorka skupiona na rozwoju Ludzi i Zespołów, jako najlepszej drodze do osiągania celów osobistych i biznesowych. Służy innym swoim doświadczeniem w tym, jak budować zdrowe relacje oparte na zaufaniu i wspólnych wartościach. Absolwentka Psychologii przywództwa, studentka psychologii. Założycielka organizacji Lider z…

2 minuty czytania

Beata jest strategiem, marketingowcem i konsultantem lean z ponad 14-letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Pomaga firmom stworzyć i/lub zoptymalizować ich model biznesowy, a także przełożyć to na efektywne strategie, taktyki i konkretne działania. Jest autorką metody tworzenia kampanii marketingowych - Lean Marketing Sprint oraz narzędzia do pracy na wartościach - Values Poker. 

Ostatnie posty